Call us toll free: +90 212 853 04 30 Pbx
Top notch Multipurpose WordPress Theme!

Slide background
+
TAŞIMACILIKTA DÜNYA LİDERİ...
Slide background
+
HIZLI TESLİMAT...
Slide background

AĞIR YÜKLER AĞIR SORUMLULUK GEREKTİRİR...

TAŞIMACILIK ALANLARIMIZ

KARAYOLU TAŞIMACILIĞI

Haftalık çıkış programlarımızda malzemenizin niteliği ve özelliklerine göre mega, mega askılı, optima, kamyon römork seçenekleriniz filomuzda yer almaktadır.

HAVAYOLU TAŞIMACILIĞI

Havayolu’nda müşterimizin aciliyeti göz önünde bulundurularak alanında profesyonel operasyon kadrosunun sunduğu en hızlı taşımacılık şeklimizdir.

DENİZYOLU TAŞIMACILIĞI

Dünya ticaretinin % 80′inin denizyolu’yla gerçekleştiği günümüzde, geniş acenta ağı ile malzemelerinizi güvenli bir şekilde teslimat adresine ulaştırır. 

PROJE TAŞIMACILIĞI

Firmamız proje çalışmalarının yürütülmesi ve problemsiz akışın sağlanabilmesi için firmaların kapsamı, amaçları, başarı kriterleri ve sorumluluklarını en ince ayrıntısına kadar inceler ve bu doğrultuda firmaya uygun bir doğrultu çizer.

FUAR TAŞIMACILIĞI

Yurt dışında düzenlenen fuarlarda yer alan firmaların stand malzemeleri ve teşhir ürünlerini özenle yükleme adresinden teslim alınıp, sergilenen fuar merkezine teslim edilmesi. 

AĞIR NAKLİYE

Şirketimiz Uluslararası ve Yurtiçi Tüm ağır yük yada lowbed yüklerin taşınmasını ve organizasyonunu yapmaktadır. Uluslararası ve Yurtiçi Karayolu yönetmeliğine göre standartların dışında olan yüklerin Örneğin araçların en yükseklik ve uzunluğunu aşan durumlarda kontrollü halde karayollarından geçmesini öngören tüm yükleri taşımasını gerçekleştirmekteyiz.

MÜŞTERİLERİMİZDEN GELENLER...

  • Yaklaşık 3 yıldır Roytaş firmasıyla karayolu taşımacılığı alanında çalışıyoruz. Roytaş çalışanlarının iş konusundaki hassasiyeti takdire şayan.